Tarneviisid

NB! Alates 20.05.2020 lõpetame kauba väljastamise meie kohvikust kuna avame kohviku 22.05.2020 ja seejärel saab hakata kohvikust tavapäraselt jäätist ostma. 

La Muu jäätisekaubiku kaubaringid:

Teisipäeviti sõidab meie kaubik marsuudil Kesklinn-Põhja-Tallinn-Kristiine-Lasnamäe-Pirita-Viimsi-Peetri
Reedeti sõidab meie kaubik marsuudil Kesklinn-Põhja-Tallinn-Kristiine-Haabersti-Mustamäe-Nõmme-Laagri-Saue-Saku-Keila
Teisipäevased tellimused lähevad lukku esmaspäeval kell 21:00 ning reedesed tellimused lähevad lukku neljapäeval kell 21:00.

Soovid jäätist tellida koju ja elad Kesklinnas, Kristiines või Põhja-Tallinnas?

Meie kaubik külastab sinu kanti lausa kahel korral nädalas – teisipäeviti ja reedeti. Jäätised toome sulle koju kolme euroraha eest. Kui soovid jäätiseid kätte saada teisipäeval, siis viimane aeg tellimuse esitamiseks on esmaspäeval 21:00. Kui soovid jäätiseid kätte saada reedel, siis esita tellimus hiljemalt neljapäeval kell 21:00.

Soovid jäätist oma ukse taha ja elad Lasnamäel, Pirital, Viimsi või Peetri kandis?

Tuleme sinu juurest läbi regulaarselt igal teisipäeval. Iganädalase külmiku täitmiseks esita tellimus hiljemal esmaspäeval kell 21:00. Kaubiku taks selle ringi eest on neli euroraha.

Soovid jäätist tellida koju ja elad Mustamäel, Haaberstis, Nõmmel, Laagris, Keilas, Sauel või Sakus?

Meie kaubik külastab sinu kanti reedeti. Jäätised saad tellida oma ukse taha nelja euroraha eest. Keila, Saue ja Saku kandi rahvale lisandub veel +1 euroraha.
Kui soovid tellimuse kätte saada käesoleva nädala reedel, siis viimane aeg tellimuse esitamiseks on neljapäeval 21:00.

Mis ajal jõuavad jäätised sinuni?

Kõigi aegade popim küsimus, aga kuna meie vana ja väsinud kaubiku tempo pole teab mis kiita, siis kindlat kellaaega me välja lubada ei julge. Suuresti oleneb see kellaaeg ka meie tellimuste arvust – laia vahemikuna julgeme lubada, et jõuame sinuni kella 10 ja 20 vahel. Helistame alati ka ette.

PS! Kui mingil põhjusel ei tule sinu piirkonda täis vähemalt 5 tellimust, siis on meil õigus tellimus tühistada ning tagastada raha või leppida kokku teises tarnepäevas.

PS2! Kui me veel mingil põhjusel sinu juurde ei sõida – anna meile märku ja vaatame, mis teha saame!